18+Δοκιμαστική περίοδος: όλα τα tips είναι δωρεάνΜάθε πώς υπολογίζει ο αλγόριθμός μας →
menu

15Saúl Salcedo

Newell's Old Boys
ΘέσηΑμυντικόςΗλικία29ΕθνικότηταParaguayΎψος183 εκ.

Φέτος, όλες οι διοργανώσεις

14Αγώνες
0Γκολ
0Ασίστ
8Σουτ
3Σουτ στην εστία
8Φάουλ
5Κέρδισε φάουλ
0Οφσάιντ
4Κίτρινες
0Κόκκινες

0,57 σουτ ανά αγώνα. Εκτιμήσεις από τα σύνολα της σεζόν, όχι πρόβλεψη.

Σεζόν ανά διοργάνωση

ΣεζόνΔιοργάνωσηΑγώνεςΓκολΑσίστΚίτρινεςΚόκκινες
2026Argentine LPF160040
2025Argentine LPF240020

Αγώνας ανά αγώνα

Ημ/νίαΔιοργάνωσηΑγώναςΓκολΑσίστΚίτρ.Κόκκ.
4/5/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Vélez Sarsfield 1 - 1 Newell's Old BoysΙ0000
26/4/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Newell's Old Boys 1 - 1 Instituto (Córdoba)Ι0010
17/4/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Unión (Santa Fe) 2 - 3 Newell's Old BoysΝ0000
12/4/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Newell's Old Boys 0 - 0 San LorenzoΙ0000
5/4/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Central Córdoba (Santiago del Estero) 1 - 3 Newell's Old BoysΝ0000
21/3/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Newell's Old Boys 1 - 0 Gimnasia (Mendoza)Ν0000
17/3/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Lanús 5 - 0 Newell's Old BoysΗ0000
11/3/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Newell's Old Boys 1 - 1 PlatenseΙ0000
1/3/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Newell's Old Boys 0 - 2 Rosario CentralΗ0000
25/2/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Newell's Old Boys 0 - 2 Estudiantes de La PlataΗ0000
21/2/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Banfield 3 - 0 Newell's Old BoysΗ0010
16/2/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Deportivo Riestra 1 - 1 Newell's Old BoysΙ0010
8/2/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Newell's Old Boys 2 - 3 Defensa y JusticiaΗ0010
1/2/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Boca Juniors 2 - 0 Newell's Old BoysΗ0000
28/1/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Newell's Old Boys 1 - 1 IndependienteΙ0000
24/1/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Talleres (Córdoba) 2 - 1 Newell's Old BoysΗ0000
16/11/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Newell's Old Boys 0 - 1 Racing ClubΗ0000
8/11/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Huracán 0 - 2 Newell's Old BoysΝ0000
1/11/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Newell's Old Boys 0 - 1 Unión (Santa Fe)Η0000
18/10/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Argentinos Juniors 3 - 1 Newell's Old BoysΗ0010
10/10/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Newell's Old Boys 1 - 1 TigreΙ0010
29/8/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Newell's Old Boys 1 - 2 Barracas CentralΗ0000
23/8/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Rosario Central 1 - 0 Newell's Old BoysΗ0000
17/8/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Defensa y Justicia 1 - 1 Newell's Old BoysΙ0000
2/5/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Racing Club 1 - 0 Newell's Old BoysΗ0000
29/4/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Newell's Old Boys 2 - 0 HuracánΝ0000
19/4/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Unión (Santa Fe) 1 - 1 Newell's Old BoysΙ0000
12/4/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Newell's Old Boys 0 - 0 Argentinos JuniorsΙ0000
8/4/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Tigre 0 - 2 Newell's Old BoysΝ0000
30/3/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Newell's Old Boys 2 - 0 Boca JuniorsΝ0000
15/3/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Estudiantes de La Plata 1 - 1 Newell's Old BoysΙ0000
10/3/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Newell's Old Boys 0 - 0 Belgrano (Córdoba)Ι0000
4/3/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Atlético Tucumán 1 - 2 Newell's Old BoysΝ0000
24/2/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Barracas Central 2 - 0 Newell's Old BoysΗ0000
16/2/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Newell's Old Boys 1 - 2 Rosario CentralΗ0000
12/2/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Newell's Old Boys 0 - 1 Defensa y JusticiaΗ0000
7/2/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Central Córdoba (Santiago del Estero) 2 - 0 Newell's Old BoysΗ0000
2/2/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Newell's Old Boys 1 - 0 AldosiviΝ0000
27/1/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Banfield 3 - 0 Newell's Old BoysΗ0000
24/1/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Newell's Old Boys 0 - 1 Independiente RivadaviaΗ0000

Μόνο αγώνες στους οποίους συμμετείχε. Στατιστικά ανά αγώνα από το ESPN.

Ομάδες στις τελευταίες σεζόν

Πηγές: ESPN, Transfermarkt, 21/10/2026. Γεγονότα και αριθμοί, όχι προγνωστικά.

Γράψου δωρεάν και μπες στο Telegram

Στη δοκιμαστική περίοδο όλα τα δεδομένα είναι δωρεάν. Με λογαριασμό βλέπεις το dashboard και τις αναλύσεις, και στο Telegram παίρνεις τα tips και τα αποτελέσματα κάθε μέρα. Στατιστικά, όχι προαίσθημα.