18+Δοκιμαστική περίοδος: όλα τα tips είναι δωρεάνΜάθε πώς υπολογίζει ο αλγόριθμός μας →
menu

13Alejo Osella

Independiente Rivadavia
ΘέσηΑμυντικόςΗλικία26ΕθνικότηταArgentinaΎψος191 εκ.

Φέτος, όλες οι διοργανώσεις

12Αγώνες
4Γκολ
0Ασίστ
17Σουτ
7Σουτ στην εστία
5Φάουλ
7Κέρδισε φάουλ
1Οφσάιντ
1Κίτρινες
0Κόκκινες

0,33 γκολ ανά αγώνα, 1,42 σουτ ανά αγώνα. Εκτιμήσεις από τα σύνολα της σεζόν, όχι πρόβλεψη.

Σεζόν ανά διοργάνωση

ΣεζόνΔιοργάνωσηΑγώνεςΓκολΑσίστΚίτρινεςΚόκκινες
2026Argentine LPF304010
2026CONMEBOL Libertadores80000
2025Argentine LPF280010

Αγώνας ανά αγώνα

Ημ/νίαΔιοργάνωσηΑγώναςΓκολΑσίστΚίτρ.Κόκκ.
17/10/2026Argentine LPF
Torneo Clausura
Independiente Rivadavia 2 - 2 TigreΙ0000
11/10/2026Argentine LPF
Torneo Clausura
Rosario Central 5 - 0 Independiente RivadaviaΗ0000
3/10/2026Argentine LPF
Torneo Clausura
Independiente Rivadavia 1 - 1 Gimnasia La PlataΙ0000
21/9/2026Argentine LPF
Torneo Clausura
Barracas Central 0 - 1 Independiente RivadaviaΝ0000
12/9/2026Argentine LPF
Torneo Clausura
Independiente Rivadavia 4 - 3 AldosiviΝ0000
6/9/2026Argentine LPF
Torneo Clausura
River Plate 3 - 1 Independiente RivadaviaΗ0000
31/8/2026Argentine LPF
Torneo Clausura
Independiente Rivadavia 3 - 1 Racing ClubΝ0000
22/8/2026Argentine LPF
Torneo Clausura
Independiente 0 - 0 Independiente RivadaviaΙ0000
18/8/2026CONMEBOL Libertadores
Round of 16
Independiente Rivadavia 1 - 1 FluminenseΙ0000
15/8/2026Argentine LPF
Torneo Clausura
Belgrano (Córdoba) 2 - 0 Independiente RivadaviaΗ0000
11/8/2026CONMEBOL Libertadores
Round of 16
Fluminense 0 - 0 Independiente RivadaviaΙ0000
8/8/2026Argentine LPF
Torneo Clausura
Independiente Rivadavia 2 - 1 Estudiantes de Río CuartoΝ0000
3/8/2026Argentine LPF
Torneo Clausura
Sarmiento (Junín) 2 - 1 Independiente RivadaviaΗ0000
30/7/2026Argentine LPF
Torneo Clausura
Independiente Rivadavia 2 - 1 HuracánΝ0000
26/7/2026Argentine LPF
Torneo Clausura
Atlético Tucumán 0 - 0 Independiente RivadaviaΙ0000
28/5/2026CONMEBOL Libertadores
Group Stage
Bolívar 1 - 3 Independiente RivadaviaΝ0000
21/5/2026CONMEBOL Libertadores
Group Stage
Deportivo La Guaira 2 - 4 Independiente RivadaviaΝ0000
10/5/2026Argentine LPF
Apertura - Round of 16
Independiente Rivadavia 1 - 2 Unión (Santa Fe)Η0000
7/5/2026CONMEBOL Libertadores
Group Stage
Independiente Rivadavia 1 - 1 FluminenseΙ0000
3/5/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Aldosivi 1 - 1 Independiente RivadaviaΙ0000
30/4/2026CONMEBOL Libertadores
Group Stage
Independiente Rivadavia 4 - 1 Deportivo La GuairaΝ0000
26/4/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Independiente Rivadavia 5 - 1 Gimnasia (Mendoza)Ν0000
20/4/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Banfield 0 - 0 Independiente RivadaviaΙ0010
16/4/2026CONMEBOL Libertadores
Group Stage
Fluminense 1 - 2 Independiente RivadaviaΝ0000
11/4/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Independiente Rivadavia 3 - 1 Argentinos JuniorsΝ1000
7/4/2026CONMEBOL Libertadores
Group Stage
Independiente Rivadavia 1 - 0 BolívarΝ0000
2/4/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Tigre 0 - 2 Independiente RivadaviaΝ0000
23/3/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Independiente Rivadavia 2 - 0 Rosario CentralΝ0000
15/3/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Gimnasia La Plata 2 - 3 Independiente RivadaviaΝ0000
12/3/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Independiente Rivadavia 1 - 2 Barracas CentralΗ0000
3/3/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Independiente Rivadavia 1 - 1 River PlateΙ0000
26/2/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Racing Club 1 - 1 Independiente RivadaviaΙ0000
21/2/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Independiente Rivadavia 3 - 2 IndependienteΝ1000
15/2/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Independiente Rivadavia 0 - 1 Belgrano (Córdoba)Η0000
10/2/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Estudiantes de Río Cuarto 0 - 1 Independiente RivadaviaΝ0000
4/2/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Independiente Rivadavia 2 - 1 Sarmiento (Junín)Ν1000
27/1/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Huracán 1 - 2 Independiente RivadaviaΝ0000
24/1/2026Argentine LPF
Torneo Apertura
Independiente Rivadavia 2 - 1 Atlético TucumánΝ1000
17/11/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Defensa y Justicia 0 - 2 Independiente RivadaviaΝ0000
11/11/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Independiente Rivadavia 0 - 0 Central Córdoba (Santiago del Estero)Ι0000
1/11/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Aldosivi 3 - 1 Independiente RivadaviaΗ0000
18/10/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Independiente Rivadavia 1 - 2 BanfieldΗ0000
12/10/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Independiente Rivadavia 0 - 0 Godoy Cruz Antonio TombaΙ0000
7/10/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Racing Club 0 - 0 Independiente RivadaviaΙ0000
28/9/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Independiente Rivadavia 0 - 0 HuracánΙ0000
20/9/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Unión (Santa Fe) 2 - 2 Independiente RivadaviaΙ0000
13/9/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Lanús 1 - 0 Independiente RivadaviaΗ0000
30/8/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Independiente Rivadavia 2 - 1 Argentinos JuniorsΝ0000
22/8/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Tigre 1 - 1 Independiente RivadaviaΙ0000
17/8/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Independiente Rivadavia 0 - 3 Boca JuniorsΗ0000
8/8/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Estudiantes de La Plata 2 - 1 Independiente RivadaviaΗ0000
26/7/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Independiente Rivadavia 0 - 0 Belgrano (Córdoba)Ι0000
20/7/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Barracas Central 0 - 3 Independiente RivadaviaΝ0000
13/7/2025Argentine LPF
Torneo Clausura
Independiente Rivadavia 1 - 2 Newell's Old BoysΗ0000
11/5/2025Argentine LPF
Apertura - Round of 16
Independiente 1 - 0 Independiente RivadaviaΗ0000
2/5/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Independiente Rivadavia 3 - 2 Defensa y JusticiaΝ0000
29/4/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Central Córdoba (Santiago del Estero) 1 - 2 Independiente RivadaviaΝ0000
23/4/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Independiente Rivadavia 1 - 0 AldosiviΝ0000
11/4/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Banfield 1 - 1 Independiente RivadaviaΙ0000
5/4/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Godoy Cruz Antonio Tomba 1 - 1 Independiente RivadaviaΙ0000
28/3/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Independiente Rivadavia 2 - 1 Racing ClubΝ0000
16/3/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Huracán 2 - 0 Independiente RivadaviaΗ0010
11/3/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Independiente Rivadavia 2 - 0 Unión (Santa Fe)Ν0000
2/3/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Independiente Rivadavia 1 - 1 LanúsΙ0000
24/2/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Argentinos Juniors 0 - 0 Independiente RivadaviaΙ0000
15/2/2025Argentine LPF
Torneo Apertura
Independiente Rivadavia 1 - 4 TigreΗ0000

Μόνο αγώνες στους οποίους συμμετείχε. Στατιστικά ανά αγώνα από το ESPN.

Πηγές: ESPN, Transfermarkt, 21/10/2026. Γεγονότα και αριθμοί, όχι προγνωστικά.

Γράψου δωρεάν και μπες στο Telegram

Στη δοκιμαστική περίοδο όλα τα δεδομένα είναι δωρεάν. Με λογαριασμό βλέπεις το dashboard και τις αναλύσεις, και στο Telegram παίρνεις τα tips και τα αποτελέσματα κάθε μέρα. Στατιστικά, όχι προαίσθημα.